Otvoreni natječaji za posao

27.11.2023

KONOBAR  (m/ž)

Broj izvršitelja: 3

Uvjeti za radno mjesto Konobar :

  • SSS, poželjna ugostiteljska škola
  • Poželjno radno iskustvo od 1 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Obavezno znanje engleskog jezika , te poželjno poznavanje još jednog stranog jezika
  • Poznavanje rada na računalu, aktivno korištenje POS i MS Office-a
  • Dobre vještine u komunikaciji te radu s ljudima i spretnost

Opis poslova:

-bilježenja, preuzimanja, priprema, predaja i posluživanje narudžbe pića i hrane iz ponude restorana i caffe bara

Što nudimo

– radni odnos na određeno vrijeme, probni rad 1 mjesec

– mogućnost rada na neodređeno vrijeme

– dinamičan posao u ugodnom radnom okruženju

– stimulativna primanja

Kontakt poslodavca:

e-mailom: kadrovski@marina-kastela.hr

mobitel : voditelj ugostiteljstva 0993559311

BAV-ADRIA YACHTING d.o.o. za nautički  turizam i turistička agencija

POMOĆNI RADNIK U ODRŽAVANJU

Broj izvršitelja: 1

Uvjeti za radno mjesto  :

-SSS, poželjno zvanje brodski mehaničar ili električar

-poželjna dozvola za voditelja brodice B kategorije

-obavezno znanje engleskog jezika

-poželjno radno iskustvo u sektoru

-opremanje brodova, održavanje i primopredaja brodova

-sitni popravci na brodovima, check-in, check-out

Što nudimo

e-mailom: zeljko@bavadria.com

mobitel : voditelj ureda  0992197647

Natječaji vrijede od  od 27.11.2023.  do 17.12.2023.