JABUKA 2010

16.11.2010

Posada Marine Kaštela osvojila je prvo mjesto na ovogodišnjoj regati Jabuka.

Regata je startala 12.11.2010 g. u 22 sata navečer. Ruta regate je bila Vodice-Komorica-Jabuka-Blitvenica-Vodice u dužini od oko 100 nautičkih milja.

Tijekom večeri i noću, posada je odličnim jedrenjem preuzela vodstvo koje je i održala sve do ulaska u cilj,13.11. u 13 sati i 26 minuta.

Osvojeno je prvo mjesto po Openu, prvo mjesto po ORC-u, prvo mjesto kao najbrži brod te preuzela prijelazni pehar organizatora JK Tijat iz Vodica, koji je napravljen od vulkanske stijene sa Jabuke.

POSADA:
Nikola Prlenda, Luka Bonačić, Davor Bumbak, Mladen Perhat, Matko Polić, Pilav Edi, Stipe Orhanović, Ante Česić, Toni Kliškić, Joško Bedalov, Ante Vanjaka, Marin Mišura, Hrvoje Domljanović, Marko Filipović i Kristijan Matijević.